Wat eet je dan wel #59

In deze serie laat ik je zien wat ik zoal eet aan tussendoortjes, dranken en maaltijden. Om je te inspireren en om te laten zien dat veganistisch eten echt uit zoveel meer bestaat dan alleen sla: hierbij een aantal maaltijden en snacks die ik de afgelopen tijd at!

Pitabroodjes

Pitabroodjes gevuld met onder andere vegan chorizo worst, kikkererwten en plantaardige tzatziki.

Spicy pinda rijstnoodlesoep

Een variant van deze soep maar dan met rijstnoodles en gyoza’s er in. Superlekker!

Vegan gevulde eieren

Eén van mijn favoriete snacks momenteel: supersnelle en makkelijke vegan gevulde eieren. Zo ontzettend lekker!

Komkommer sushi

Een lekkere en lichte lunch of snack: sushi gemaakt van plakken komkommer, plantaardige roomkaas, vegan gerookte zalm, avocado en geroosterde sesamzaadjes. De vegan gerookte zalm kocht ik bij Jumbo en de vegan taste test kun je hier zien.

Krokante rijst salade

Deze salade was zo lekker, met onder andere krokante rijst uit de oven, tempeh, avocado, edamame boontjes en een pinda dressing.

Green Goddess salade

Deze salade zit vol groenten en is zo lekker. Het recept zie je hier!

Viral Turkse pasta

Het recept hiervan kun je hier vinden.

Kaas croissantbroodjes

Een experiment wat heel goed uitpakte en ook viral ging afgelopen tijd: mijn croissant broodjes! Ik heb meerdere varianten gemaakt zoals de croimandelbroodjes en ook deze met vegan geraspte kaas was lekker. Bak de croissant broodjes af en toe er vegan geraspte kaas tussen en op vlak voor het einde van de baktijd en bak af tot de kaas is gesmolten.

Pizza en caesar salade

Kijk voor de review van deze pizza hier en het recept van de caesar salade kun je hier zien.

Chocoladebroodje

Een chocoladebroodje van Jumbo, deze is vegan! Ik liet deze hier al eerder zien.

Groentesoep met geroosterd brood

Miso spaghetti

Miso spaghetti met kiemen en daarbij gestoomde sperziebonen met crispy chili olie en mini broccoli burgertjes die ik in België kocht.

Sandwich met vegan eiersalade

Een sandwich met vegan eiersalade, kiemen, avocado, alfalfa en sriracha mayonaise.

Tortellini

Tortellini, deze was tijdelijk verkrijgbaar bij Lidl in een plantaardige roomsaus, daarvan zie je het recept hier en daarbij gestoomde sperziebonen met crispy chili olie.

Eerdere delen van deze serie bekijken? Kijk hieronder!

Deel:
Vorig artikel Volgend artikel

geen reacties

reageer